środa, 7 lipca 2010

Rudy z Verony

Zapraszamy Państwa do konkursu. Proszę podać nazwę firmy okularów w jakich jeździł Sylwester w Tour de France w 2008 roku. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres sylwesterszmyd@gmail.com, z pierwszych dziesięciu prawidłowych odpowiedzi wylosujemy nagrodę, którą są okulary w jakich występował Sylwester w tegorocznym Giro na etapie w Veronie. Na odpowiedzi czekamy do jutra do godziny 24.00.

Poczułem jakbym leciał Roubaix

Wczoraj jak wszyscy podejrzewali etap w końcówce nie był spokojny i przyniósł już miedzy najlepszymi pewne roszady w generalce.

Ja bawiłem się extra, potrenowałem jazdę na bruku i trochę poczułem jakbym leciał Roubaix. Natomiast walczący o najlepsze miejsca w generalce nie mogą powiedzieć tego samego. Z pewnością jest więcej głosów, że takie etapy nie mają sensu na Wielkich Tourach. Toury raczej powinny rozgrywać się na etapach górskich niż na brukach z Roubaix wziętych.

Ivan i Roman stracili, ale dojechali cało. Spokojnie, nie przejechaliśmy jeszcze żadnej góry a Ivan mówi, że byłby niespokojny gdyby te dwie minuty stracił w Morzine a nie wczoraj.

foto: corvospro